تاج گل ارزان

در حال حاضر سفارش تاج گل در مراسم های ختم و ترحیم یا جشن ها و افتتاحیه از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. تاج گل های ارزان یک طبقه ای با طراحی ویژه به شکل های گوناگون قلب، دایره ای و بیضی و با استفاده از گل های مختلف مانند آنتریوم ، داوودی ، پرنده بهشتی ،گلایل و … برای مراسم های گوناگون بسیار مطلوب می باشند. علت استقبال زیاد از این مدل تاج گل در مراسم عزا و سایر مراسم ها سادگی و همچنین قیمت بسیار ارزان و مطلوب آنها در مقایسه با تعداد گل های بکار رفته در آن ها می باشد. از تاج گل می توانید در مراسم های مختلف استفاده کنید. از مراسم هایی که می توانید برای آن تاج گل تهیه کنید عبارتند از تاج گل ترحیم ، تاج گل ختم ، تاج گل تسلیت ، تاج گل افتتاحیه و ….

در انتخاب تاج گل باید به نکات زیر توجه کنید:

  • برای انتخاب گل جهت ساخت تاج گل باید از گل هایی استفاده کنید که دوام زیادی داشته باشند.
  • باید به نوع مراسم توجه کنید و بر اساس آن نوع تاج گل خود را انتخاب کنید.
  • تاج گل ها در طبقات گوناگون تک طبقه ای، دو طبقه ای، سه طبقه ای موجود می باشند و شما می توانید بر اساس نوع مراسم یکی از آنها را انتخاب کنید.

در صورتی که مراسم شما از نوع مراسم افتتاحیه مثل افتتاحیه رستورانها و مراکز تفریحی می باشد مناسب تر است از تاج گل ساده استفاده کنید . همچنین در مراسم ترحیم و عرض تسلیت ، اصلی ترین نوع گل، گل گلایل می باشد و با توجه به نوع مراسم و نسبت شما با شخص متوفی می توانید از بقیه گلها مثل شب بو، لیلوم، اورینتال، ژربرا، استرزیا و…. بکار برید. برای برخی مراسم ها می توانید به سراغ تاج گل ارزان قیمت بروید و برای برخی تاج گران قیمت.

نکات مهم در هنگام خرید تاج گل ارزان

در صورتی که تمایل دارید تاج گل ارزان تهیه کنید، می خواهید علاوه بر ظاهر زیبا از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه باشد. در هنگام خرید تاج گل ارزان از نکات و موارد بااهمیت که در زمان خرید تاج گل باید به آن دقت کرد نوع گل ها می باشد. به دلیل اینکه نوع گل با قیمت تمام شده تاج گل رابطه مستقیم دارد. همچنین از موارد مهم دیگر اندازه تاج گل می باشد زیرا تاج گل انواع گوناگونی دارد مانند تاج گل ساده، تاج گل یک طبقه، دو طبقه، سه تا پنج یا شش طبقه . بدیهی است هرچه تاج گل شما بزرگتر باشد به گل های بیشتری احتیاج است و در نهایت موجب بالارفتن قیمت نیز می شود.

برخی از نمونه کار های مجموعه گل عسل را می توانید در زیر ببینید و یا می توانید جهت سفارت تاج گل اختصاصی با ما تماس بگیرید.