تاج گل تبریک

تاج گل تبریک از جمله زیباترین و مرسوم ترین هدایایی می باشد که اغلب در مراسم های رسمی مانند مراسم خواستگاری، عرض تبریک و شادباش، هدیه تولد و … مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب در تاج گل تبریک به سبب اینکه از گل های زیادی بکار برده می شود با سایر وسایل تزیین نمی شود زیرا تاج گل ها به علت اندازه بزرگ و استفاده از تعداد زیادی گل دارای جلوه ویژه ای می باشند . 

بسیاری از زمانها دوستان و همکاران ما به موفقیت هایی نایل می شوند و ما تمایل داریم که به صورتی این موفقیت را تبریک بگوییم و در برخی موارد برخلاف حضور خود آرزوی پیشرفت برایشان می کنیم. یکی از بهترین کارها به منظور ابراز علاقه و ارادت شما به آنها ارسال گل به منظور تبریک می باشد. ما تاج گل و یا سبد گل را در زمان مورد نظر شما به مقصد تحویل می دهیم. تاج گل تبریک اغلب در مراسمات ازدواج و عروسی، افتتاحیه های رسمی و دولتی و خصوصی و به منظور تبریک به تولد نوزاد و زایمان مناسب ترین گزینه به منظور هدیه دادن و عرض تبریکات می باشد.

تاج گل تبریک انواع مختلفی دارد و بر اساس سلیقه ی شخصی شما با گل های مورد نظر و دلخواه تان تهیه می شوند. این تاج ها می توانند به شکل استندهایی با شکل های مختلف و رنگ های گوناگون متناسب با مراسم و سلیقه ی شخصی تان تهیه شده و مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین به یاد داشته باشید در حالت کلی تاج گل تبریک به مراتب حالت رسمی تر و با ابهت تری در مقایسه با دسته گل یا سبد گل ها دارد و در مراسمات بیشتر جلب توجه می کنند.

در این قسمت می توانید انواع گوناگونی از تاج گل تبریک یک طبقه، تاج گل دو طبقه و تاج گلهای سه طبقه را مشاهده نمایید. گل های موجود در تاج گل تبریک به دو دسته کلی طبقه بندی می شوند که عبارتند از گل های خارجی و گران قیمت مانند گل لیلیوم ، گل آنتریوم و یا گلهای ایرانی و همیشگی فصل که در گلخانه موجود می باشد.

در نمونه های زیر که متعلق به مجموعه گل عسل می باشد می توانید انواع نمونه کار تاج گل برای تبریک را ببینید و انتخاب کنید. همچنین اگر نمونه مورد نظر شما در نمونه کارهای زیر موجود نیستند پیشنهاد می کنیم از دیگر صفحات سایت دیدن نمایید و دیگر نمونه کار ها را مساهده نمایید و همچنین می توانید با شماره هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است تماس بگیرید و تاج گل اختصاصی خود را سفارش دهید.