دسته گل عروس

دسته گل عروس (1)

دسته گل عروس (2)

دسته گل عروس (3)

دسته گل عروس (4)

دسته گل عروس (5)

دسته گل عروس (6)

دسته گل عروس (7)

دسته گل عروس (8)

دسته گل عروس (9)

دسته گل عروس (10)

دسته گل عروس (11)

دسته گل عروس (12)

دسته گل عروس (13)

دسته گل عروس (14)

دسته گل عروس (15)

دسته گل عروس (16)

دسته گل عروس (17)

دسته گل عروس (18)

دسته گل عروس (19)

دسته گل عروس (20)

دسته گل عروس (21)

دسته گل عروس (22)

دسته گل عروس (23)

دسته گل عروس (24)

دسته گل عروس (25)

دسته گل عروس (26)

دسته گل عروس (27)

دسته گل عروس (28)

دسته گل عروس (29)

دسته گل عروس (30)

دسته گل عروس (31)

دسته گل عروس (32)

دسته گل عروس (33)

دسته گل عروس (34)

دسته گل عروس (35)

دسته گل عروس (36)

دسته گل عروس (37)

دسته گل عروس (38)

دسته گل عروس (39)

دسته گل عروس (40)

به طور حتم دسته گل عروس یکی از بااهمیت ترین اکسسوری های عروس می باشد که موجب جلب نگاه دیگران به عروس شده و در ظاهر کلی عروس اثرگذاری بسیار زیادی دارد. دسته گل می تواند نشان دهنده سلیقه شما باشد و یکی از بااهمیت ترین بخش ها می باشد که به منظور انتخاب آن نیاز به وقت زیادی می باشد و باید بر اساس نکاتی مانند فصل ، مد سال و سلیقه شخصی تان آن را انتخاب کنید.

 

برای انتخاب دسته گل عروس باید به نکات زیر توجه کنید:

۱- به منظور انتخاب دسته گل عروس توجه به مدل لباس و سبکی که دارد بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که مدل لباس شما پفی و پرنسسی می باشد استفاده از دسته گل گرد مانند مناسب می باشد و یا اگر لباس عروس دنباله دار باشد می توانید از مدل های آبشاری استفاده کنید.

۲- نکته دیگری که در انتخاب مدل دسته گل عروس اهمیت دارد رنگ آن می باشد. بهتر است رنگ دسته گل را با سایر تم عروسی هماهنگ کنید، در صورتیکه از گل آرایی ویژه ای در عروسی شما استفاده شده است بهتر است گل ها را با تم مراسم خود هماهنگ انتخاب کنید. همچنین سعی کنید در صورتی که در دسته گل خود از رنگ سفید بکار برده اید از رنگ های ملایم دیگر نیز در کنار آنها انتخاب کنید تا دسته گل به صورت یکنواخت نباشد.

۳- موردی که سبب زیبا شدن دسته گل شما می شود مدل گل های انتخاب شده می باشد. در دسته گل خود از گلهایی استفاده کنید که مطابق فصل باشد، در این زمان دسته گلی به روز و شکیل دارید که حس و حال فصلی که در آن قرار دارید را نیز به مهمانان شما القا می کند.  دسته گل هایی با رنگ کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز متناسب می باشند اما دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب اند. در صورتی که می خواهید در فصل بهار جشن ازدواج تان را برگزار کنید، دسته گل های صورتی، آبی و سبز گزینه مناسبی می باشند .البته در فصل بهار شما انتخاب زیادی برای دسته گل دارید.

۴- دسته گل عروس نباید بسیار بزرگ و یا کوچک باشد. درست است که حجم زیاد گل زیباست ولی در مورد دسته گل عروس تفاوت دارد، همچنین دسته گلی که انتخاب می کنید نباید وزنش زیاد باشد و اندازه آن با اندام کلی شما باید متناسب باشد زیرا شما زمان زیادی از روز عروسی ، دسته گل را در دست دارید و احتمال خسته شدن شما زیاد می باشد.

۵- دسته گل عروس نباید دارای گرده افشانی باشد و گل هایی که گرده افشانی کرده و یا دارای بوی تندی می باشند اصلا برای دسته گل عروس مناسب نیستند، زیرا گرده ها لباس را کثیف کرده و همچنین بوی تند آن می توانند موجب آلرژی و حساسیت شود.

۶- در صورتی که لباس عروس شما ، کلاسیک می باشد می توانید از دسته گلی با ساقه گل های بلند استفاده کنید. همچنین برای لباس های بسیار مجلل و تشریفاتی مدل های آبشاری مطلوب می باشند. معمولا دسته گل های گرد برای انواع مدل لباس ها مناسب می باشند و برای مدل لباس عروس ساده می توانید از دسته گل عروس کوچک و کش داری که به مچ شما بسته می شود، استفاده کنید.

نمونه ای از گلهای بکار رفته در دسته گل عروس

  • گل مناسب دسته گل عروس در فصل بهار

گل رز مینیاتوری: این گل جز گلهایی می باشد که معمولا در تمام فصول سال موجود می باشند، در فصل بهار می‌توانید از رنگ های صورتی و بنفش کم رنگ این گل زیبا استفاده کنید.

گل کوکب: گل های کوکب مدلهای گوناگونی دارند و مدل گل کوکب زینتی پرپر در فصل بهار مناسب دسته گل عروس می باشد. این مدل گل از تنوع رنگی بسیاری برخوردار است و از لحاظ قیمت هم ارزان و مطلوب می باشند.

لیسیانتوس: این مدل گل یکی از زیباترین و شیک ترین گل هایی‌ می باشد که می‌توانید به منظور تزیین میز عروسی و دسته گل‌تان از رنگ های سفید و لیمویی و زرد آن بکار برید و مقرون به صرفه نیز می باشند.

گل ارکیده: در صورتی که می خواهید یک مراسم لوکس و شکیل برگزار کنید، گل ارکیده خاص ترین گلی می باشد که برای دسته گل عروسی‌تان می توانید آن را انتخاب کنید، لازم به ذکر است این مدل گل ماندگاری بالایی ندارد و همچنین از لحاظ قیمت از سایر گل ها گران تر می باشند.

  • گل مناسب دسته گل عروس برای فصل تابستان

نرگس درختی: در صورتیکه مراسم عروسی‌تان در فصل گرم برگزار می‌شود و نمی توانید از نرگس های زمستانی استفاده کنید ، توصیه ما به شما گل نرگس درختی می باشد.

  • گل مناسب دسته گل عروس برای فصل پاییز

گل آلسترومریا: این نوع گل دارای تنوع رنگی بسیاری می باشد و معمولا مشابه ترکیب گل های شیپوری و نرگس می باشد . از لحاظ قیمت تقریبا مناسب می باشد . از این مدل گل در فصل های بهار و تابستان هم می‌توانید بکار ببرید.

گل زبان در قفا: این مدل گل مناسب دسته گل های رویایی با تم رنگی آبی و بنفش با مدل های آبشاری و آویزان می باشد.

گل داوودی: این گل از نظر ظاهری مانند گل کوکب است و در صورتی که شکل گل های کوکب را دوست دارید و عروسی‌تان در پاییز می باشد می‌توانید از گل داودی استفاده کنید.

  • گل مناسب دسته گل عروس برای فصل زمستان

گل شیپوری: قرار دادن چند ساقه گل شیپوری سفید در یک دسته گل تمام سفید می تواند سبب شیکی و رویایی دسته گل عروس در زمستانی شود.

گل های یاسمن: این شکوفه های خوشبو و کوچک به منظور کامل کردن دسته گل عروس که ساده پسند می باشند بسیار مناسب است.

گل آلسترومریا: برای دسته گل های زمستانی می‎توانید از رنگ های بنفش و سفید این نوع گل استفاده کنید.