سبد گل یکی از انواع گوناگون گل های طبیعی تزئینی می باشد و می توانید آنرا به صورت دلخواه و در مدل های گوناگون تهیه کنید. فلسفه و ماهیت سبد گل به این صورت است که سبد گل اغلب در مراسمی بیشتر کاربرد دارد که مقداری رسمی تر باشد و در حقیقت مناسبت ویژه تری داشته باشند. لازم به ذکر است که سبد گل بسیار زیبا و ویژه می باشد و فقط به مراسم خاصی تعلق ندارد ولی اکثرا مناسب مراسمی است که جنبه ی رسمی تر دارند.

سبد گل انواع گوناگونی دارد و شما می توانید و شما در زمان انتخاب سبد گل از میان طیف وسیعی از آنها می توانید انتخاب کنید . همچنین سبد گل می تواند کاملا متناسب با مراسم مد نظرتان طراحی شود. انتخاب نوع سبد گل، انتخاب مدل گل های به کار رفته در سبد گل، سایز سبد گل و حجم گل های درونش بر اساس سلیقه شما انجام می شود.

انواع سبد گل های تزئینی

سبد گل خواستگاری

یکی از مناسب ترین کاربردهای سبد گل تزئینی برای مراسم خواستگاری می باشد. انتخاب گل برای مراسم خواستگاری یکی از حساس ترین و بااهمیت ترین انواع خرید گل می باشد. سبد گل برای مراسم خواستگاری باید به صورتی طراحی و انتخاب شود که هم زیبا باشد و هم حس ظرافت، وقار و شایستگی را به مخاطب القا کند. در سبد گل خواستگاری می توانید از تزئینات جانبی دیگری مانند مروارید، ریسه های نگین دار، تورهای تزئینی ظریف بکار برید. اغلب به منظور تهیه سبد گل خواستگاری از رنگ های ملایم و گل های ظریف تر بکار برده می شود. لازم به ذکر است گل های سفید و صورتی بیشترین گل های بکار برده شده در سبد گل خواستگاری می باشند.

سبد گل مناسب برای تبریک

یکی دیگر از مناسبت هایی که استفاده از سبد گل گزینه مناسبی می باشد ، مراسماتی برای عرض و اعلام تبریکات می باشد. در این موقعیت ها ارسال یک سبد گل می تواند شکل زیبا و مطلوبی از بیان تبریکات و شادیتان به مخاطبتان باشد.

همچنین سبد گل کاربردهای دیگری از جمله برای تبریک تولد ، تبریک روز مادر، روز ولنتاین، برای افتتاحیه کوچک نیز بکار می رود.