سبد گل هدیه

سبد گل یکی از پر طرفدارترین سفارشات گل می باشد و اغلب در مراسم نسبتا رسمی تر کاربرد دارد. شما می توانید سبد گل را به مناسبت های مختلف به اطرافیان خود هدیه دهید. در هنگام خرید سبد گل از ترکیب رنگ هایی که هماهنگ می باشند می توانید استفاده کنید تا سبد گل شما زیباتر شود. در حال حاضر هدیه دادن گل به مناسبت های گوناگون در قالب بک سبد گل هدیه بسیار متداول می باشد. همچنین هر گل با هر رنگی نماد ویژه ای دارد. در هنگام خرید سبد گل باید به نکاتی توجه کرد که موجب زیبایی سبد گل شما شود . از جمله این موارد عبارتند از : در نظرگرفتن موقعیتی که می خواهیم سبد گل تهیه کنیم ، چگونگی ترکیب گلها و رنگ بندی گلها اشاره کرد و با توجه به این نکات باید سبد گل را تهیه کرد.

نخستین گام به منظور تهیه سبد گل انتخاب شکل سبدی است که قصد داریم گل را در آن قرار دهیم. سبد گل با اشکال گوناگون مثل (دایره، مربعی، بیضی و غیره) می باشد. بعد باید نوع گل هایی که می خواهید در سبد گل قرار گیرد را انتخاب کنید. گل های به کار رفته به طور کامل بر اساس سلیقه و انتخاب شما می باشد ولی باید با مراسم شما تناسب داشته باشد. علاوه بر این شما در سبد گل خود می توانیداز تزئینات جانبی مانند رشته هایی از مروارید یا نگین یا روبان و … استفاده کنید. همچنین توجه کنید گل هایی که در سبد گل قرار می گیرند تازه و سرحال باشند و جنس سبدی که انتخاب می کنید مرغوب بوده و از دوام قابل ملاحظه ای برخوردار باشد. علاوه بر این موارد مناسبتی که قصد خرید سبد گل را دارید بسیار بااهمیت می باشد. برای مثال یک سبد گل به منظور ابراز علاقه با سبد گل برای روز ولنتاین و یا سبد گلی برای تبریک یا هدیه یا یک افتتاحیه متفاوت می باشد .

  • سبد گل‌ برای تولد یا تبریک یک روز خاص

در صورتی که قصد دارید سبد گلی را به منظور جشن تولد یا هر مناسبت دیگری تهیه کنید باید به مواردی توجه کنید. از جمله اینکه می خواهید چه پیامی را ارسال کنید و اینکه برای دوست صمیمیتان است یا خیر. در صورتی که برای تبریک گفتن به دوست یا همکارتان می خواهید سبد گل تهیه کنید بهتر است از گلهای رنگی استفاده کنید.

  • سبد گل زایمان

از مدلهای مختلف گل طبیعی یا مصنوعی می توان برای دسته گل زایمان بکار برد. در درست کردن دسته گل زایمان می توان از گل های مختلفی با رنگهای گوناگون استفاده کرد . توصیه می شود از رنگ های صورتی، زرد و بنفش بکار ببرید.